Карпати

В Україні головна проблема – слизькі дороги та нерозчищені тротуари. В Черкасах, наприклад, в день до лікарні звертаються до 70 людей. Ускладнений рух на шляхах Волині. А на Закарпатті та Прикарпатті другу добу мете сніг.

Погано розчищені чи не посипані тротуари разом з перепадами температури, від яких сніг то тане, то перетворюється на ковзанку чи береться кіркою – стає справжнім випробуванням для людей, пишуть Версії з посиланням на  Факти ICTV.

Замітає сильним снігом Львівщину, Прикарпаття та Закарпаття . Він не припиняється тут вже другу добу. Найбільше мете у гірських районах. Місцями насипало вже по пояс.

Через негоду знеструмлено 11 населених пунктів. У горах хуртовини і обмежена видимість. Там є велика загроза сходження снігових лавин. Рятувальники закликають туристів не покидати межі гірськолижних курортів. В області діє штормове попередження. Проїзд через чотири основні закарпатські перевали відкритий. Прогнози синоптиків невтішні: у наступні дві доби снігопад тут не припиниться. Ще й сунуть сильні морози – до -15.