Протягом ночі повністю без електропостачання в різний час були 69 населених пунктів області, 28 – вимикались частково. Станом на 12:00 повністю без електропостачання залишаються 3 населені пункти Долинського району – села Корпивник, Новий Мізунь та Старий Мізунь, повідомляють у Прикарпаттяобленерго.

Наразі електропостачання в області практично повністю відновлено,- кажуть у АТ «Прикарпаттяобленерго», – залишились поодинокі вимкнення на лініях 0,4 кВ, які ліквідують за лічені години. Трохи складніша ситуація у Долинському районі. Вночі річка Мізунь вийшла із берегів, підмивши опору лінії електропередачі. Падіння опори спричинило знеструмлення трьох сіл, але погодні умови дозволяють бригадам провести ремонтні роботи, тому до кінця дня у селах відновиться електропостачання.

Синоптики попереджають про збереження складних погодних умов на території області – весь наступний тиждень Прикарпаття чекають грози.

“Прикарпаттяобленерго” звертається до споживачів з проханням бути максимально уважними та обережними під час перебування поруч з електролініями та енергообладнанням, з розумінням ставитись до аварійних вимкнень під час негоди.

Слідкувати за станом аварійних вимкнень можна на сайті компанії www.oe.if.ua, вибравши на карті вимкнень стартової сторінки сайту свій регіон, а у випадку виявлення обірваного проводу – негайно повідомляти у кол-центр компанії за номерами 0 800 50 40 20 або (0342) 59 40 20.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!