Результат пошуку зображень за запитом "геннадій москаль"

Про це заявив екс-глава Закарпатської області Геннадій Москаль в ефірі телеканалу NEWSONE, пишуть Версії.

“Нема в Україні контрабанди. За неї треба ввести відповідальність. У Кримінальному кодексі є дві статті: контрабанда зброї і наркотичних речовин. Все інше було декриміналізовано. Ну ось зловили правоохоронці вантажівку з контрабандними сигаретами, а що далі? Немає статті – немає відповідальності. Є люди, які по 100-200 разів проходили по адміністративці “, – висловився Москаль.

З його слів, всі українські сусіди в своїх Кримінальних кодексах передбачили склад злочину в контрабанді. Також він назвав великою проблемою технічне оснащення на українських митницях.

“У митника з собою викрутка, печатка і ліхтарик. І більше ніякої техніки там немає. Так з цього і треба починати. Потрібно технічно оновити наші митниці, поставити сканери для перевірки автомобілів, щоб прикордонники не лазили з викруткою і не шукали щось в даху або колесі “, – підкреслив він.

Як повідомлялось раніше, Державне бюро розслідувань проводить обшуки на пунктах пропуску, митних постах, а також за місцем проживання співробітників Львівської митниці.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!