З початку року на Івано-Франківщині виникло близько двох сотень пожеж, у вогні загинуло 15 мешканців краю. Лише за дві доби на Прикарпатті вогонь забрав життя трьох літніх людей.

Так, вночі проти 24 лютого в обласному центрі по вулиці Новгородській виникла пожежа в одній із житлових квартир. На місці події було виявлено тіло 66-літнього господаря помешкання. Тієї ж доби на світанку трагедія сталася і в місті Тлумачі, де під час пожежі у власній оселі загинув 60-літній пенсіонер. Вогнем знищено житлову кімнату, телевізор та речі домашнього вжитку. Вже наступної доби в селі Прикмище Городенківського району під час пожежі в літній кухні загинув 58-літній господар.

Детальний аналіз причин пожеж, на яких загинули люди, свідчить, що трагедії траплялися з вини самих постраждалих. Причиною загибелі цих людей стало необережне поводження з вогнем під час куріння. Усі вони належали до так званих “груп ризику”. Прикро, що не усі мешканці краю свідомо ставляться до власної безпеки. Через це й стаються біди…

Управління Держтехногенбезпеки в Івано-Франківській області вкотре звертається до мешканців краю дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, бути обережними у поводженні з вогнем, електро- та газовими приладами. Шановні мешканці краю, пам’ятайте: саме паління у ліжку – першопричина більшості трагедій!

Джерело: Управління Держтехногенбезпеки в Івано-Франківській області