Горяни просять депутатів їх почути та зрозуміти специфіку гірського поселення людей. Тож просять не приєднувати їх до Косівського району, тим самим не ліквідовувати Верховинський район, пишуть Версії.

До пікетувальників вийшла народна депутатка від міста Івано-Франківська Оксана Савчук (партія Свобода).

“Мені зранку зателефонував отець Іван Рибарук з Криворівні зі словами: «Сьогодні до Верховної Ради прийдуть люди. Ти пам’ятаєш, що народний депутат повинен служити своєму народові». Що ми маємо зробити з вами, щоб недаремно тут стояти? Зміни можна зробити, ще нічого не проголосовано. До району в Косів ви повинні були б їздити за ключовими адміністративними послугами, іншими справами ви повинні керувати в своїй ОТГ. Бо ви самі собі громада. Але сталося інакше”, – відзначила Оксана Савчук.

Народна депутатка запропонувала всім народним депутатам об’єднання Прикарпаття вислухати вимоги верховинців і разом направити в Профільний комітет звернення, щоб відстояти інтереси людей і знайти компроміс.

“Верховинський район хоче бути окремою адміністративною одиницею. Люди переживають, кажуть, що їхати до Косова їм далеко, оскільки гірські райони є дуже великі за площею. Приїхала Верховина великою громадою на площу біля Верховної Ради, щоб провести виїзну нараду. Зараз Верховинський район хочуть об’єднати разом із Косівським. Люди просять почути їхню думку. Для того, щоб наголосити на своїй важливості, збереженні культури й традицій, верховинці одягли гуцульський стрій. Громада каже, що їй далеко добиратися до медичного закладу чи до ЦНАПу, щоб отримати одну довідку. Пропоную всім народним депутатам об’єднання Прикарпаття вислухати вимоги верховинців і разом направити в Профільний комітет звернення, щоб відстояти інтереси людей і знайти компроміс”, – відзначила на своїй сторінці у соцмережі Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Світлина від Оксана Савчук.

Читайте також:

Якщо не буде Верховинського району, нам такого депутата Тимофійчука не потрібно: гуцули пікетують ВРУ (відео) 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!