Надія Дуленчук працює в органах прокуратури з 2013 року. Дівчина – прокурор, проте тимчасово виконує  роботу прес-секретаря. До прокуратури займалась абсолютно іншою діяльністю – концерти та гастролі. Ще з 10-ти років почала займатись професійним вокалом. Музика завжди була близька до душі, але коли прийшов час вибирати професію, то Надія вибрала ту освіту, яка, на її думку, принесла б стабільність в майбутньому. Батьки радили куди вступити, але в жодному разі не змушували, тому такий вибір дівчина зробила сама, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

«Я зрозуміла, що співати на сцені можна, беручи приватні уроки вокалу, або ж самій працювати над собою, тому прийняла рішення вступити до юридичного вузу. До того ж я часто приходила до мами на роботу, вона теж прокурор, і мені було цікаво спостерігати за нею, мені ця робота дуже сподобалась, тому свій вибір зробила свідомо», – ділиться Надія.

На запитання, чи не шкодує, що вибрала не музичну професію, з впевненістю відповідає:

«Ні, мені ця робота приносить задоволення. Я відчуваю загострене почуття відповідальності та справедливості. Будучи на посаді прокурора, розумію, що це не жіноча професія, бо морально дуже складно, адже ти вирішуєш долі людей, але це робота якою я живу. До того ж, завдяки прокурору області, можу себе реалізувати тут творчо. Так як я  виконую обов’язки прес-секретаря, а це все-таки співпраця із журналістами, інтерв’ю, телебачення», – розповідає дівчина.

Надія часто проявляє ініціативу в роботі. До прикладу, перед днем Святого Миколая прокуратура оголосила конкурс на кращий малюнок під назвою «Прокурор очима дитини», на їхню адресу прийшло близько 150 малюнків.

За словами прокурора, зараз прокуратура  працює над новим проектом. Незабаром в ефір вийде програма: «Прокуратура про резонанс в деталях», де ведуча та автор ідеї – Надія.

«Ми тільки робимо перші кроки, але я думаю, що це стане доброю традицією. Як мінімум раз в місяць нас можна буде побачити», – каже дівчина.

У вільний від роботи час Надія працює над своїм репертуаром, записує пісні в студії, шиє нові костюми та бере участь у благодійних заходах. Без цього – не може. За час сольної діяльності у репертуарі співачки близько 25-ти пісень, якщо брати до уваги ті, які вона співала у дитячому віці. Дівчина Їздила в тури і по Україні і за кордон, неодноразово співала в Палаці України. Також знялась у фільмах: «Різдво в Карпатах» та «На Йордана», що знімав Перший Національний.

У репертуарі  обмежень нема, пише  про Україну, любов, батьків та доньку. Є ряд пісень, які дівчина написала сама, проте пісні відомих авторів також виконує. Дівчина співає в більшості про своє життя та те, що в неї на душі. Виділити якусь одну пісню, яка найбільше подобається – не може, бо всі близькі.

«Для мене дуже важливі «Пісня про тата» та «Для донечки». Є ще і про маму, тут особлива історія, бо пісень про маму є багато, а про маму-прокурора – нема»,- посміхається Надія.

Дівчина каже, що працючи в прокуратурі, до того ж, будучи співачкою, вона не  має права не записати пісню про прокуратуру. У неї їх аж дві: «Гімн прокуратури» та «Прокурорська честь».

Крім того, Надія виховує 8-річну Катрусю, яка теж пішла по стопах мами – співає, бере участь у міжнародних  вокальних конкурсах та займає призові місця. Також робить перші кроки в модельній сфері. Брала участь в міні-міс Versal 4, де їй вручили премію “Міні-міс майбутнє України” і нагородили спеціальним призом –  зустріч з кумиром. Дівчинка пробує себе і в повітряній гімнастиці, де теж має перші перемоги.

У свої 26, Надія Дуленчук багато чого досягла, але ще не збирається зупинятись, бо впевнена, що життя – це рух. Дівчина переконана, що на місці стояти не можна, постійно треба працювати над собою і досягати нових висот.

«Поєднювати дві такі кардинально різні професії не легко. Проте, так цікавіше. Ніколи не потрібно зупинятись, коли ти робиш паузу, то розслабляєшся, а потім дуже важко повернутись в той ритм. Краще постійно бути в русі. На даний час мені вдається поєднювати те, чим займалась до прокуратури і те, чим займаюсь зараз. І я щаслива та не збираюсь ставити крапку на досягненому», – підсумовує дівчина.