Результат пошуку зображень за запитом "неправильно установленные дорожные знаки"
В центрі Івано-Франківська на вулиці Січових Стрільців, де організований рух для автомобілів з поділом на дві смуги(для руху звичайних ТЗ та автобусів) дорожниик встановили знак № 5.20.1, “Початок додаткової смуги руху”.

Згідно до цього знака, водію дозволяється рухатися по крайній правій смузі руху (яка згідно до дорожньої розмітки на вулиці Січових Стрільців призначена для громадського транспорту).

Оскільки, згідно до ПДР§ 8.Регулювання дорожнього руху “Дорожні знаки мають перевагу перед дорожньою розміткою”. Тож водії, керуючись цим знаком(№ 5.20.1), можуть рухатися по смузі, яку відвели для громадського транспорту. Окрім того, згідно п. 11.2. ПДР “На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини…”.

Це, у свою чергу, може призвести до конфліктної ситуації між автомобілістами та патрульними, а також водіями автобусів.

Інша справа, якби на вулиці встановили знак 5.11 “Смуга для руху маршрутних транспортних засобів”. Як це зробили в інших містах.

Фотографія 1, Знак 5.11 Смуга для руху маршрутних транспортних засобів

Видання Версії просить вважати цю публікацію офіційний зверненням до Сектору безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Івано-Франківську.