Пов’язане зображення

Людство пройшло довгий шлях від оманливої та дурної віри, що у жінок немає сексуального потягу та потреб до розвиненої індустрії зі створення секс-іграшок, котрі покликані ці потреби задовільнити та дарувати насолоду.

Першими прототипами жіночих вібраторів були «секс-машини» із парою та водою, використання яких призначалося лікарями для подолання істерії, дратівливості та безсоння.

Перший електро-механічий вібратор був запатентований ще наприкінці 1800-х років. З’явилася реклама в журналах  і жінки охоче відгукнулися на неї.

Жіноча мастурбація має науково доведені переваги, такі як сприяння  повноцінному сну, більш високий рівень щастя, менша кількість стресу, менші менструальні болі.

Якщо ви шукаєте нові та інноваційні вібратори для  більш повноцінного досвіду – ось топ секс-іграшок для жіночої мастурбації https://tet-a-tet.top/urlseks-igrushki/vibratory/.

Вібратори кліторальні

 

 

Відчуваєте себе грайливо та  хочете додати трохи розваг? Такі вібратори розроблені  спеціально для одночасної вагінальної і кліторальної стимуляції. Вагінальний відросток виконаний у вигляді спокусливого фалоса, в той же час клітор буде пестити приємна м’яка щіточка, яка розташована на дні красивої черепашки. Іграшка має режими вібрації, що дозволяє обрати оптимальний для насолоди варіант. Обирайте на будь-який смак на сайті https://tet-a-tet.top/urlseks-igrushki/vibratory/klitoralnie/

Вібратори-«кролики»  – прекрасний варіант, не залежно від того, чи ви бажаєте додати пікантності до  близькості зі своїм  партнером,  чи плануєте провести ніч на самоті.  Закруглений і ергономічний дизайн, «вуха» розташовані ідеально для стимуляції клітора. Неперевершені відчуття  – гарантовано! Обирайте на https://tet-a-tet.top/urlseks-igrushki/vibratory/vibrator-krolik-sex-igryshki/

Віброяйце. Насучасніша модель іде з бездротовим пультом управління. Іграшку можна використовувати у ванні і душі і насолоджуватися потужною роботою стільки, скільки Вам захочеться. Віброяйце зроблено з силікону і пластику, каплеподібної форми і з зручною петелькою. Іграшка легко водиться в піхву – досить трохи змазки, і Ви отримаєте  неймовірно приємні відчуття заповненості всередині себе. За петельку можна завжди вийняти іграшку назад.

Результат пошуку зображень за запитом "вібратор помада"

Вібруюча «помада» – ці сексуальні іграшки виконані у формі жіночої губної помади. Нехай ваша «хтиву» іграшка буде завжди з Вами – носіть її у своїй сумці, щоб мати можливість скористатися  будь-якої миті.  Потужні вібратори,  які йдуть з  м’яким силіконовим наконечником, що допоможе   досягти цілеспрямованої стимуляції.  Дизайн виробу дозволяє маскувати свою секс-іграшку.

Вібратори-метелики – сексуальні іграшки, особливістю яких є те, що використовуються вони без проникнення. Покликані дарувати приємні відчуття завдяки ніжній стимуляції, що не потребує додаткових зусиль. Ними можуть користуватися навіть цнотливі дівчата. Їх легко і непомітно можна носити під одягом та отримувати насолоду у будь-який час.