Коли патрульні підійшли поцікавитися, в чому причина зупинки транспорту з порушенням, виявилося, що водійка елітного авто – нетвереза. Про це пишуть Версії з посиланням на Місто.

Автомобіль “Акура” заважав зупинятися маршрутним автобусам, через це його помітили патрульні. Підійшовши до транспортного засобу, вони виявили за кермом молоду дівчину. Здійснюючи огляд документів, правоохоронці помітили, що водійка знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. Дівчину попросили пройти освідчення на приладі драгер, який показав у її крові перевищення допустимої норми алкоголю у вісім разів.

Через деякий час до дівчини приїхав хлопець, який назвав себе її законним представником. Він одразу почав регулювати роботу патрульних, нецензурно виражатися в їхню сторону і проявляти видиму непокору. Відмовлявся виконувати вимоги правоохоронців і агресивно себе поводив. За таку поведінку опинився в кайданках і отримав три протоколи. Як згодом виявилось, законний представник нетверезої водійки був її ровесником і також перебував у стані алкогольного сп’яніння.