Прес-служба Івано-Франківської організації Партії регіонів розповсюдила заяву з приводу масової хакерської атаки на партійні сайти на Прикарпатті.

partija_regioniv

“Сьогодні  партійні сайти Івано-Франківської обласної (http://www.regions.if.ua), міської (http://www.mpr.if.ua) організацій та молодіжної громадської організації «Молоді регіони» (http://www.mo-re.if.ua) були піддані масовій хакерській атаці і на даний час заблоковані, — ідеться у заяві прес-служби.

Вважаємо, що приводом для  цього стало вчорашнє розміщення на них об’єктивних та правдивих матеріалів про факти підкупу представниками опозиційних сил жителів Прикарпаття для участі в акції протесту «Вставай, Україно». Поява цієї інформації не тільки сколихнула всю громадськість Івано-Франківщини, але й сильно похитнула імідж «опозиційного тріумвірату» у їх базовому електоральному регіоні. Більшість місцевих ЗМІ, посилаючись на наші партійні сайти, продублювали в себе дані інформаційні матеріали. У зв’язку із цим, очікуваного опозицією тріумфу, дана акція протесту в Івано-Франківську не отримала.

Сьогодні, не придумавши нічого кращого, щоб заставити нас мовчати, «демократи та борці за свободу слова» вдалися до найбільш брудних методів політичної боротьби — безпосереднього знищення інформаційного джерела.

 

Ми засуджуємо такі дії та вважаємо їх неприпустимими і недостойними тих, хто відносить себе до представників демократичних сил. Нагадуємо, що основною рисою демократії було і залишається плюралізм думок та свобода слова”.