Нагадаємо, днями в Івано-Франківську на білбордах з’явилася реклама народного депутата Євгена Мураєва. З білбордів він заявляє, що йому “потрібні наші люди”.

Після “Опоблоку” екс-регіонал встиг побути членом партії “За життя” нардепа-телеведучого Вадима Рабіновича. Та каже – розійшлися у поглядах і розпрощались, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Тепер Євгеній Мураєв – лідер партії “Наші”. Депутат не приховує, що ідеологію партія успадкувала від курсу “За життя”. А от її назву – “Наші” – одразу стали порівнювати з однойменною назвою російського молодіжного політичного руху, створеного під крилом адміністрації Путіна. Сам Мураєв стверджує, що йому просто подобається це всеохоплююче слово, пише 24 канал.

Наводимо найяскравіші коментарі іванофранківців у соцмережах щодо появи реклами екс-регіонала в місті:

Taras Bouvier Та його білбордів повно по фр. А реклама на ютубі задовбала.

Мишко Фуштей Гаспадін Мураєв і біля Сільпо висить…а хто такі ці “наші люди?”. Я вважаю, хто дає на це дозволи, є “нашімі” мураєвськими людьми!

Petro Goy Руслан Марцінків Чому Ви дозволяєте рекламу цього лайна в місті?

Nazar Kovtok При любих обставинах є свобода слова, і мер не в праві “регулювати” рекламу в місті.

Lioda Lulu Це все написано добре, а хто вивісив цю рекламу, хто надав для неі площадку?От хто справжній захланний запроданець. Чиновники від реклами, повідомте місцянам хто власнк того борду де висить ото несчітя.

Романиця Євген Це лайно на багатьох бігбордах… причому відкрито і не ховаючись з зірочкою завуальованою.

Володимир Лукашов з 1 жовтня пообіцяв СОБІ не вживати матюків, а як реагувати на таку, ну і шо тут написати,–на таке одоробло?

Mykola Shtogryn Нічого особистого, тільки бізнес . Гроші-не пахнуть…

Slavik Tymchyshyn Пів міста заклеєно його плакатами.

Ваня Крутояр Чо ви пінитесь, хай собі висить, чи ви від того шо він висить підете за нього голосувати? Чи він тут приверне на свій бік кучу лекторату? Та ті хто плював на нього і будуть дальше плювати, а ті хто симпатизує йому і так проголосують.

Зосим Линар “криси”, щурі, таргани і воші блохи вилазять зі своїх нір, вони цього чекали.

Petro Goy Кожний має подзвонити за телефоном їх гарячої лінії і послати Мураєва в дітородний орган.

Зіна Бода Знаю людину яка цим займається. Ця людина віддасть своє життя в бою за Україну. АЛЕ ГРОШІ….прокляття і випробовування яке майже ніхто гідно не проходить.

Konstantin Vetrov Це Франик! Світ перевернувся.. Талерасти блд!

Nataliya Titarchuk Цікаво, хто ініціатор цих білбордів в нашому Франківську? Сепаратиста внедрили в Західну Україну! Стидоба, що нікому його підпалити! А можливо знайдуться і ті, хто підтримує цю мразь.

Світлана Мельникович Але хтось продав рекламу на Білбордах.Тих,що відповідають,за це -треба наказати,щоб другим не хотілось заробляти на продажності ідейних цінностей.А цікаво:чи могла б “Свобода”розвішати рекламу на Білбордах на Сході України.

Nazar Kovtok Читаючи коменти, розумієш що нашим людям далеко до цивілізації… скільки слів “покарати”, “наказати”, “заборонити”… Це жах люди… до чого тут мер? І питання “хто дозволив” звучить як мінімум тупо! Дозволила конституція, ліцензія яку має рекламне агентство, і власне білборд який є власністю рекламників. Як малі діти… та хоч він тут все завішає рекламою, за цього під*ра мураєва ніхто не голосуватиме. А стосовно власних уподобань, то це справа кожного.