nika4

Попередньо роботи не виконувались понад два місяці. У компанії мотивували це тим, що немає коштів та матеріалів для робіт. Відтак керівництво департамент комунального господарства транспорту та зв’язку подало до суду на ТЗоВ «Ніка». Як пояснили – “з технічних причин”.

Однак, зважаючи на обставини, виконати чергову обіцянку-цяцянку мера Анушкевичуса і відреконструювати вулицю Шевченка до Дня міста, ймовірно не вдасться.

Адже, як вдалося дізнатись кореспонденту «Бліц-Інфо» від робітників компанії, чітких вказівок щодо термінів виконання робіт вони не мають.

Нагадаємо, у 2012 році  компанія ТЗоВ «Ніка», засновником якої є Василь Пророчук, виграла тендер на суму близько 13 млн. гривень для проведення капітального ремонту вулиці  Шевченка. А пізніше у 2013 році «Ніці» також дісталась перемога у тендері на суму 6 мільйонів гривень для виконання додаткових робіт.

Куди пішли всі ці гроші достеменно невідомо. Адже майже від усіх коментарів керівники «Ніки» відмовляються або ж спираються на те, що не отримали всіх коштів від казначейства для виконання робіт.

Відтак, вулиця Шевченка в Івано-Франківську стала найбільш скандальним будівництвом останніх років і вже не віриться, що найближчим часом її таки доведуть до пуття.

nika2

nika3

nika1