Результат пошуку зображень за запитом "стильн повітряні кульки"

Але це не повинно бути таким!

Якщо ви влаштовуєте вечірку чи святкування та шукаєте способи як зробити це дійство незабутнім, радимо перейти на сайт та обрати один із багатьох варіантів стильного декорування повітряними кульками. Ви та ваші гості будуть в захваті!

У цій статті пропонуємо поради, як використати повітряні кульки для створення яскравої та незабутньої вечірки.

Hot air balloon centerpiece

Модель повітряно кулі – літального апарату

Цікавий та неординарний метод використання повітряних кульок – це створення моделі літального апарату – повітряної кулі. Ця ідея є простою та водночас багатогранною. Потрібно зв’язати гелієву кулю та кошик, додати трохи квітів, красивої стрічки і міні-модель літального апарату готова. Це ідеальний варіант, щоб додати вашому святу романтичних та неординарних ноток.

DIY Balloon Wishes

Повітряні кульки з написами-сюрпризами

Ця ідея ідеально підходить для святкування, які передбачають групові ігри або декорування вечірки, де всі близькі та багато знають один про одного. За допомогою таких повітряних кульок, які підписані кому вони призначені, можна передавати особливі повідомлення, які будуть прочитані у певний момент вечірки. Елемент сюрпризу – це завжди захопливо. Кульку лопає і людина отримує особисту записку. Доклавши трохи фантазії, можна отримати захопливу гру. Купити повітряні кульки в Києві ви можете на сайті https://sharik.kiev.ua.

Glitterized Balloon Garland

Повітряні кульки декоровані блискітками

Верхню частину повітряних кульок декорують блискітками, а саму кульку наповнюють гелієм. Через те, що верхня частина стає важчою, кулька перевертається верхом до низу. Це створює нестандартну та яскраву декорацію для будь-якого святкування.

Balloon Bottles

Пляшки декоровані повітряними кульками

Звичайні скляні пляшки можна перетворити на витвори мистецтва за допомогою кольорових кульок. Їх треба просто одягти на пляшки. Це допоможе додати стильності будь-якому заходу.

Gold brushed balloons

Позолочені повітряні кульки

Ще один варіант, як зі звичайних повітряних кульок зробити стильні елементи декору – пофарбувати їх у золотистий колір. Для цього слід скористатися пензлем з довгими ворсинами, повітряну кульку замальовувати не повністю, а лише частину. При цьому слід залишати довгі сліди-розводи від пензля.

Tulle-Wrapped Helium Balloons

Кулька з гелієм, обгорнута в тюль

Такі кульки додають елегантності та вишуканості. Вони ідеально підходять для весільної вечірки чи романтичного заходу. Виберіть великі різнокольорові повітряні кульки, які відповідають кольоровій гамі вашого свята, обгорніть їх шаром білої тюлі та зав’яжіть з низу елегантною кольоровою атласною стрічку. Для більшої вишуканості можна додати до тюлі міні-квіти.

Colorful balloons arch

Арка з повітряних кульок

Завжди стильний та елегантний елемент декору. Для створення такої арки знадобиться значна кількість повітряних кульок, а також чимало сил та терпіння. Але воно того варто. Результат гарантовано – гості вашого свята будуть у захваті.