Новий міст у Пасічну росте

Про це він сказав під час щоденного ефіру у соцмережі.

Міський голова підкреслив, що вже наступного тижня повинні завершити роботи з насування моста на останню опору. Також міська влада вже вдруге оголосила тендер на будівництво розв’язки руху автомобільного транспорту з цього моста, пишуть Версії.

“Я задоволений відновленням активних робіт на мості на Пасічну. Незважаючи на те, що держава не дала жодної копійки – ми відновили роботи на мості. Зараз вже йдуть кінцеві підготовчі роботи. Дасть Бог, в середу-четвер насунемо міст вже на останню опору. Тобто, фактично саме полотно моста буде зроблено. Паралельно оголосили вдруге тендер на розв’язку і хочемо починати її будувати. Незважаючи на ті труднощі, які є”, – відзначив Руслан Марцінків.

Крім того, міський голова розповів, що в місті відкрили ще дві заправки для електромобілів. Це вдалося реалізувати по Програмі ЄС.

“Нам вдалося встановити електронні заправки. Зокрема, одну з них – біля кінотеатру Люм’єр. Другу – біля Промприладу. Третя заправка планується на вулиці Галицькій поблизу Радіозаводу. Ми будемо вирішувати, де встановлювати ще дві заправки. Мова йде про електронні заправки на сонячних батареях. Загалом проект передбачає будівництво електричних заправок за напрямком Чернівці, Бая Маре – місто-побратим Івано-Франківська в Румунії, Ніредьгаза в Угорщині, також в Словаччині і через Ужгород до міста Івано-Франківська. Тобто, це дуже амбітний проект, який виграв Івано-Франківськ з містами-побратимами в Карпатському Єврорегіоні”, – додав очільник обласного центру.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!