Ступінь магістра Руслан Марцінків здобув в Івано-Франківському університеті права імені короля Данила Галицького. У ефірі ТРК “Вежа” він розповів, що вирішив здобути юридичну освіту, коли був народним депутатом.

“Ця історія розпочалася, коли я був народним депутатом і виникла потреба писати закони. Я написав 18 законів, ми тоді були в опозиції, тобто більше не мав можливості. І в мене був брак правової освіти. Тому я вирішив правову освіту здобути. Тема магістерської роботи була мені дуже близька – це “Правова думка в Західній Україні кінця ХІХ – початку ХХ століття””, – розповів Марцінків.

Він зауважив, що любить історію, тому легко написав і захистив магістерську роботу, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

“Я думаю, це в житті пригодиться, особливо у моїй роботі, де дуже багато юридичних документів, рішень, розпоряджень і багато чого іншого. Крім того, довелося бути і на судових засіданнях. Ви пам’ятаєте ту історію зі мною, так був і на засіданнях, коли захищали учасників Революції гідності. Тобто я міг подивитися процес, як він відбувається”, – поділився спогадами Марцінків.

Також на ефірі Руслан Марцінків розповів, що мріє стати суддею.

“Ніхто не є вічним міським головою. Я вірю в те, що буде судова реформа. Я вірю в те, що судді будуть обиратися громадою, а не будуть просто призначатися. Тому що я вважаю, що це неправильно. Може, я доживу до такого часу, що можна буде балотуватися на суддю і єдиною вимогою буде правова освіта. Тобто, чому ні?” – підсумував Руслан Марцінків.