Як повідомлялося,  вчора з бійцем попрощалися на Майдані у Києві.

Гонтар загинув за нез’ясованих обставин. Тіло бійця знайшли у лісі на околиці Києва поряд із розірваною гранатою – у перший день народження сина. Справу перекваліфікували із самогубства на умисне вбивство. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“4 серпня знайшли тіло Валентина у Святошинському районі підірваного на гранаті. Спочатку правоохоронці хотіли нав’язати думку, що це самогубство. Але ніхто з друзів не вірить, що у це. Людина, яка має плани на майбутнє, панує на вівторок, середу, у четвер прийти на день народження свого сина… Самогубці так не чинять, вони навпаки – намагаються завершити усі справи. Людина, повна сил, енергії, люблячий батько, який душі не чаяв у своїй дитині, не може так зробити, ні”, – сказав голова Обласної спілки учасників АТО Андрій Долик.

Везли Гонтара з Києва у машині госпітальєрів з табличкою “Вантаж 200″ на лобовому склі та фото загиблого.

Прийшли у Будинок смутку попрощатися з “Прапором” близько сотні людей: дружина, волонтери, побратими, друзі.

“Російсько-українська війна – це не перша його війна, а третя. У всій Україні його знають. Дізналася про його смерть я абсолютно випадково. Ми з госпітальєркою Яною Зінкевич були в зовсім іншій частині країни, як раптом подзвонили друзі і повідомили. Ми відмовлялися вірити у це до кінця”, – розповідає госпітальєрка Аліса Котик.

Під час панахиди труна загиблого була закрита. В останню дорогу з Івано-Франківська його провели під звуки трембіт.

Поховають бійця завтра, 10 серпня, у Криворівні.