Результат пошуку зображень за запитом "фермерське господарство"

За його словами, цільова аудиторія даного господарства – не лише фермери, а й усі учасники ринку органічної продукції, передають Версії  з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

«Це буде відкрите для всіх господарство і матиме форматдемонстраційної ферми. Своїм прикладом хочемо показати малим і середнім фермерам, як працювати на землі за органічною технологією без застосування хімії, які сорти чи біозасоби можна застосовувати. Також ми ставимо собі за мету ділитися досвідом просування органічної продукції до кінцевого споживача», – говорить німецький інвестор, адже в Україну він приїхав не лише розвивати бізнес на родючих українських землях, а й поширювати свої ідеї органічного виробництва.

Сім’я Дільманів займається фермерством уже 14 поколінь і має величезний сільськогосподарський досвід. В основному вирощують зернові – пшеницю, жито, бобові, овес, а також сіють конюшину і люцерну. Сам Міхаель постійно вдосконалював технології, розширював виробництво і зараз володіє доволі потужним органічним господарством у Східній Німеччині.

Слід зазначити, що міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий подав законопроект № 5448 «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який спрощує введення органічного бізнесу. Крім того, один із основних напрямків стратегії Мінагрополітики «3+5» – органічне виробництво.