Прокуратурою Донецької області та УСБУ в Донецькій області в результаті спільної скоординованої операції зафіксовані факти злочинної діяльності групи правоохоронців.

Встановлено , що в одному з районів Макіївки керівник відділу по боротьбі з наркотиками міліції разом зі своїм підлеглим , а також двома працівниками карного розшуку займалися незаконним збутом наркотичних засобів. До цієї протиправної діяльності вони залучили ще кількох осіб , які не є правоохоронцями.

Зараз доведено , що працівники міліції збували важке наркотичне засіб , опій , наркозалежним особам , у яких надалі вимагали грошові кошти за не притягнення до кримінальної відповідальності. Вже в ході розслідування встановлено незаконне отримання ними грошей у сумі 48 тисяч гривень.

Під час затримання двоє працівників міліції намагалися сховатися. В даний час всі четверо правоохоронців , які були задіяні в злочинних аферах , затримані.

Слідчим відділом прокуратури Донецької області за даним фактом відкрито кримінальну справу за ч.1 ст . 14 ч. 2 ст. 307 ( незаконне виробництво , виготовлення, придбання , зберігання, перевезення , пересилання чи збут наркотичних засобів , психотропних речовин або їх аналогів) , ч. 3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України .

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу для затриманих співробітників міліції.

Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокурора Донецької області.