nova-poshta_1369_p0

Як повідомив співвласник компанії В’ячеслав Клімов на прес-конференції в Києві у вівторок, цій події, зокрема, передувало відкриття міжнародної доставки у Грузію та Молдову.
За його словами, спочатку сервіс буде доступним у Києві, але вже в березні 2016 року він буде доступний для міст-мільйонників, восени – в усій Україні.
Послуга доступна у двох варіантах: у першому випадку термін доставки складе сім днів, у другому – три дні.
Клієнт зможе заповнити всі необхідні заявки в режимі онлайн, після чого віднести посилку до відділення або передати кур’єру компанії. Крім того, клієнти можуть відслідковувати переміщення свого відправлення.
Тим часом, для впровадження такої послуги «Нова пошта» створила окрему компанію у своїй структурі – Nova poshta International, директором якої став член наглядової ради «Нової пошти» Тимур Коган.
За словами останнього, з таким нововведенням компанія очікує подвоєння ринку міжнародних відправлень за три-чотири роки й має намір довести свою частку на ньому до 20%.
Як уточнив Т. Коган, заплановано комунікувати з міжнародними компаніями, логістичними операторами, гравцями ринку інтернет-торгівлі.
«Ми вже побудували мережу бізнес-партнерів із міжнародних компаній, власну транспортно-логістичну мережу, маємо намір відкрити ще два хаби в Азії і США наступного року», – сказав він.
До сьогодні «Нова пошта» має поштові хаби в Чехії, Польщі, Грузії та Молдові.
Як повідомив Коган, наприклад, відправлення документів вагою 0,5 кг у Європу буде коштувати від $18, посилки вагою 22 кг – від $34.
Серед партнерів міжнародного доставляння він назвав відомих гравців UPS, DPD, DB Shenker.