Відповідно до умов акції “КУПУЙ КВАРТИРУ ТА ОТРИМУЙ ЩЕ ОДНУ КВАРТИРУ В ПОДАРУНОК!” до розіграшу міг долучитися кожен, хто придбав квартиру в БК “ВАМБУД” з 1 квітня до 26 вересня. Таких щасливчиків виявилось 100.

Паралельно проводився розіграш і у соціальній мережі Фейсбук. За вподобання та репост користувачі отримували шанс стати учасником фінального розіграшу квартири від БК “ВАМБУД”. В акції взяло участь понад 17 тисяч користувачів. За допомогою сервісу випадкових чисел random обрали щасливчика. Переможцем інтернет-розіграшу стала Марія Кнігініцька.

На фінальний розіграш нового сучасного житла завітали 84 учасники акції. Серед них і розіграли однокімнатну квартиру, загальною площею 35,4 м², в житловому комплексі “Стожари”.

“26 вересня – день заснування “ВАМБУДу”. Цього року нашій компанії виповнюється 12 років. Саме з цієї нагоди ми і організували розіграш квартири в новому ЖК “Стожари” на вулиці Івасюка. Це буде затишний і комфортний житловий комплекс на 5 під’їздів з розвиненою інфраструктурою, сучасним дитячим майданчиком та зручним паркінгом”, – розповів Богдан Ковальчук, маркетиг-директор будівельної компанії “Вамбуд”.

Учасники фінального розіграшу приєднались до святкувань з нагоди дня народження компанії і взяли участь у розважальному конкурсі. Автор найоригінальнішого рекламного слогану компанії “ВАМБУД” отримав подарунковий сертифікат від пабу «Буха-Rest». Ще троє везунчиків виграли сертифікати на похід у дитячий розважальний центр «Чубі-Бум».

Задля неупередженості та прозорості розіграшу витягнути з лототрону щасливу фіолетову кульку з іменем нового власника однокімнатної квартири довірили маленькій дівчинці. Переможцем стала Галина Дворська, яка прийшла на фінальний розіграш разом з чоловіком.

“Я не вірила, що таке може бути. Я жодного разу в житті нічого не вигравала. Емоції просто неперевершені. Для нас це дуже неочікувано. Я безмежно щаслива і вдячна компанії “ВАМБУД”. У нас двоє синів, тож нова квартира буде подарунком дітям”, – поділилась радістю щаслива переможниця.

В будівельній компанії “ВАМБУД” переконують, що попереду буде ще чимало цікавих акцій та розіграшів. Потрібно тільки вірити у дива і не проґавити свій шанс!