Непорозуміння між чоловіками виникло під час наради з перевізниками  у Печеніжинській ОТГ. Причиною раптового конфлікту між журналістом Євгеном Гапичем та депутатом Івано-Франківської облради Дмитром Лащуком стала розмова журналіста з одним з присутніх у залі. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Зі слів журналіста Гапича, інцидент виник раптово, депутату буцімто не сподобалося, що журналіст веде розмову. Після чого почалася словесна перепалка і чоловіки вийшли в коридор.

«Як тільки ми вийшли, він зі всієї сили вдарив мене у живіт. Це бачили десь 10 осіб, які знаходилися на той час у фойє, серед них і журналісти», – розповів журналіст Євген Гапич.

Розборонив сутичку депутат Коломийської районної ради Юрій Вінтонів, який вийшов з залу одразу за чоловіками.

«Дії депутата є неприпустимими, а поведінка в повній мірі була неадекватною, – відзначив Вінтонів. – Він вдарив Євгена в живіт, після чого я став між ними».

Однак депутат Дмитро Лащук  має свою версію цього конфлікту і переконує, що не вдарив журналіста.

«Під час наради Є. Гапич голосно розмовляв з кимось, я зробив його зауваження, кажучи: «Женя, будь ласка, трохи тихіше». На що він мені відповів: «Закрий рот, пішли поговоримо». Це чули всі присутні. Я не вдарив його. У фойє просто відбулася словесна перепалка. Є свідки, які можуть це підтвердити», – прокоментував депутат.

Дмитро Лащук відверто обурений поведінкою Гапича. «То так має поводити себе журналіст. Що він собі дозволяє?», – у розмові по телефону обурився депутат Лащук.

В результаті,  Євген Гапич викликав поліцію та написав заяву на Дмитра Лащука за перешкоджання журналістській діяльності.

Журналіст заяви не забиратиме, і аргументує чому: «Якщо кожен депутат буде дозволяти собі такі дії, то де гарантія того, що завтра руку не піднімуть на інших журналістів?», –  зазначив Євген Гапич.