фото: МІСТО

Вже третій рік люди добиваються ремонту дороги Креховичі-Дзвиняч. А саме ділянки в Росільній.

Кажуть, що минулого року люди самі з лопатами латали дороги, бо неможливо було проїхати. Крім того, що через ями ламаються автомобілі, так ще й поїздка по цій дорозі затратна в часі, пишуть Версії.

“Ламається постійно ходова. А як швидка має доїхати вчасно?”, – обурюються пікетувальники.

Люди налаштовані рішуче, кажуть, стоятимуть поки не буде ремонту.

“Спочатку виділили 5 мільйонів гривень. А сьогодні влада прийшла і сказала, що залишилося тільки 2 мільйони. Був заступник голови ОДА Василь Івасик і сказав, що через місяць буде проводитися ремонт дороги. Сьогодні з Богородчан приїхала одна машина зі смолою. Троє людей з лопатами і дві машини щебеню. І вся влада аж тепер за три роки приїхала оглядати”, – розповів Андрій Коритан, мешканець села Розсільна.

Пікетувальники розповідають, що виділені кошти на їхню дорогу “перекинули” через протести на ремонт дороги поблизу Делятина. Тож тепер змушені протестувати і вони.

“Мені багато років, але я не пам’ятаю, коли востаннє ремонтували дорогу Креховичі-Дзвиняч. Я не знаю, як їздять по ній автобуси? Ми маємо лист до ОДА, головою тоді ще був Шмигаль. Ми пишемо, що в 2018 році з Дорожнього фонду за розпорядженням Кабміну на капітальний ремонт даної дороги було виділено 54 мільйони гривень. Проведений тендер, визначений підрядник. Дана дорога з’єднує три гірські райони області, які мають спільні підприємства та автобусні сполучення. Але гроші, які були в тендері перекинули на Делятин І з тих пір нема нічого”, – відзначив член виконкому Дзинятської ОТГ Мирон Барзій.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!