Результат пошуку зображень за запитом "поліція"

“За цим фактом проводиться службова перевірка. Буде встановлено обставини і деталі цієї події. Поки що проводиться службове розслідування за результатами якого буде повідомлено громадськість”, – повідомили у прес-службі нацполіції в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, в понеділок 26-го вересня, журналісти Віталій Мацьоцький та Назар Александрук, внаслідок переслідування та блокування службового транспортного засобу поліції, виявили та відлучили від керування начальника Косівського відділу поліції Васкула Петра Васильвича.

До речі, правоохоронець є також за сумісництвом – депутатом Косівської райради, обраним до районної ради сьомого скликання від ПП «Воля».

Васкул Петро Васильович

Активісти повідомили, що начальник поліції, перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Після втечі Петра Васкула з місця події активісти звернулися до Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Віктора Шкутова щодо проведення службової перевірки.

“Васкул втік. Ми наздоганяти його не стали. Там господарські приміщення, люди збирали перегній, тому ми за ним не стали слідувати. А як він там борсався – це нас неймовірно розсмішило. Ми зв’язалися з Віктором Володимировичем Шкутовим, який направив працівників з обласного управління, щоб перевірити нашу інформацію. Ми дочекалися поки приїде місцева група швидкого реагування. Так як водія не було, вони не стали нічого брати. Щоб не залишати автомобіль без нагляду викликали евакуатор і автомобіль був доставлений до Косівського відділу поліції. Дали пояснення працівникам, які приїхали з області і все. Ми проживаємо у Косові і самі бачимо цю “Ниву”, куди вона їздить і як. І на ній мали би стояти сині поліцейські номера. Але вона їздить на звичайних. Крім того, вікна в авто дуже затемнені. Люди з області розповідають, що на другий день після події він їздив до Івано-Франківська. Він там якийсь час працював в управлінні, де у нього є дуже багато знайомих і він хоче десь подалі там від Косова від Віталія Мацьоцького, який буде тримати це на контролі, десь в Івано-Франківськ, або у Надвірну, щоб дочекатися, бо там йому недалеко до пенсії, посидіти у якомусь кабінеті. Зараз ми чекаємо на реакцію від управління”, – розповів Назар Александрук.

Журналіст каже, що після події, що трапилася першого січня цого року (тоді Петро Васкул теж здійснив ДТП на службовій машині) люди просять активістів слідкувати, щоб така подія не повторилася знову.

“Дуже часто люди звертаються, коли бачать, цей автомобіль, бо після подій першого січня, які були з Петром Васильовичем, дуже багато людей бачили, що саме він тоді керував цим автомобілем. Він перед тим, як розбив той автомобіль був на площі зі своєю супутницею. Але зробили так, що ніби його там не було. І тепер люди, відчувають, що їх ошукали, коли бачать його десь там, що він у робочий час, чи позаробочий час відпочиває. Тоді вони телефонують і розповідають де він є. Людей така ситуація не влаштовує і вони сигналізують активістам”, – розповів Назар Александрук.

Нагадаємо, на новорічні свята косівські поліцейські на службовій Ниві скоїли ДТП (відео)