19 листопада він разом зі співробітником відділу культури Посольства Японії в Україні Кирилом Ярошиком зустрівся зі студентами Університету Короля Данила. Зустріч відбулася в рамках програми проведення лекцій для університетів від посольства Японії в Україні, пишуть Версії.

Пан Юічі ХОШІНО розповів франківським студентам про Японію, як країну можливостей та в чому полягає програма стажування.

За словами гостя, Посольство Японії проводить програму лекцій для студентів різноманітних закладів освіти в Україні. І ми багато заявок було надіслано саме з Івано-Франківська.

«Є декілька програм стажування. Одна з них підготовлена для тих студентів, які закінчують навчання (бакалаврат) в Україні, або в іншій державі і хочуть проводити в Японії дослідження, тобто навчатися в аспірантурі. Ця програма дає змогу вчитися на будь-якій спеціальності. Ососбливих вимог немає, єдине – потрібно добре знати англійську мову. Окрім того, тема за якою студент буде робити дослідження, має бути розроблена і викладена у вигляді плану дослідження», – пояснив пан Юічі ХОШІНО.

Ректор УКД Віталій Хромець сподівається, що перший візит пана Юічі ХОШІНО стане початком тісної співпраці.

«Представники Посольства приїжджають з такими візитами в ті структури, які зацікавлені у взаємодії України та Японії. Ми зацікавлені в тому, щоб вийти на певні домовленості і наші студенти мали можливість стажуватися і вчитися за кордоном. На сьогодні ми співпрацюємо з багатьма країнами, таким як Польща, Чехія, Німеччина та Франція. А от з Японією, сподіваюсь, співпраця тільки започатковується», – наголосив ректор.

Студенти кажуть, що таке запрошення на стажування є чудовою можливістю отримати нові знання.
«У мене є велике бажання пройти стажування. Англійську мову знаю, тож буду пробувати свої сили», – зазначив студент 5-го курсу Книгницький Микола.

Кожного року за різними програмами з України на навчання в Японію їде близько 15 студентів з України і навчаються 1-2 роки.

Оскільки це програма Японського Уряду, то країна фінансує переліт, навчання і проживання студента.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!