В Івано-Франківську закуплять нові сміттєві контейнери

Про це розповів працівник Департаменту комунальної, житлової політики та благоустрою Ігор Сенчук. Конкурс пройде вже 26 квітня. Місто поділять натри округи-лоти, які й винесуть на конкурс, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Спершу, в департаменті мали намір поділити місто на вісім лотів, проте зараз зменшили їх кількість до трьох. Кажуть, так зможуть краще контролювати надані послуги.

Лот 1 охопить мікрорайон «Пасічна» та територія в межах вулиць Галицька (непарна сторона)- Мазепи (парна сторона) – набережна ім. В. Стефаника.

Лот 2  – територія в межах вулиць: Галицька (парна сторона)- Січових Стрільців (непарна сторона) – Незалежності  (непарна сторона) – Тисменицька (непарна сторона) до меж міста Івано-Франківська.

Лот 3 –  територія в межах вулиць: Мазепи (непарна сторона) – Січових Стрільців (парна сторона) – Незалежності  (парна сторона) – Тисменицька (парна сторона) до меж міста Івано-Франківська.

Переможці конкурсу забезпечуватимуть збір та вивезення твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, в тому числі листя, гілля, дорожніх зметів та іншого сміття, прибирання, утримання та ремонт сміттєвих контейнерів та  майданчиків,

Основні вимоги до учасників конкурсу – встановлення впродовж двох місяцівза власні кошти на всіх контейнерних майданчиках євроконтейнерів з кришками для збору побутового сміття, а також контейнерів для великогабаритних та ремонтних відходів.