Вдень Василь Гацько зустрівся з підприємцями міста, а вже ввечері провів відкриту зустріч з франківцям. Говорили про нові й старі обличчя в українській політиці та майбутні вибори, пишуть Версії.

Лідер ДемАльянсу вважає, що новий президент України має бути незалежним від олігархів.

“Зараз в українців вибір невеликий – або Тимошенко з її популізмом або Порошенко з його жадібністю. Є і третій варіант – еміграція з країни. Але вихід є. Потрібно зробити все, щоб зник олігархат. Побудувати країну успішних людей нам під силу лише спільними зусиллями”, – відмічає Гацько.

Щодо розвитку бізнесу, то з цим в Івано-Франківську не все так погано.

“Кількість підприємців у місті зростає”, – ділиться спостереженнями лідер ДемАльянсу.

Проте, на думку Гацька, цього недостатньо, щоб розбудувати міцну українську економіку. Потрібно змінювати законодавчу базу, бо в теперішніх умовах підприємці не мають змоги розвивати свій бізнес і створювати конкурентноздатну продукцію.

“Потрібно сконцентруватись на просуванні національного продукту і українських розробок, – коментує Василь Гацько. – Лише зміна системи та деолігархізація влади дасть можливість запустити на повну підприємства”.

На сьогоднішній день єдиний доступний спосіб змінити ситуацію – це вибори. І шанс все змінити буде вже цього року, адже 2019 рік – це рік виборів президента та парламенту.