Новий гірськолижний курорт «Буковиця» відкрився у 35-тисячному Бориславі  на Львівщині. Вартість послуг наразі дуже демократична – 20 грн за разовий витяг, а залежно від типу абонемента знижується до 10-12 грн, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

Загальна протяжність спуску на «Буковиці», назва якого походить від однойменної гори, де розташований курорт, становить близько кілометра, облаштовані два бугельні підйомники. Для початківців та дітей передбачений інший, більш пологий спуск. Працює прокат лиж і сноубордів. За станом снігового покрову можна спостерігати онлайн за допомогою двох веб-камер.

Урочисте відкриття нового гірськолижного курорту відбулося 5 січня. Традиційно відкриття супроводжувалося літургією, а священники освятили схили та витяги «Буковиці».

Міський голова Борислава Ігор Яворський наголосив, що відкриття «Буковиці» має значення не лише для 35-тисячного Борислава, а й для курортних Трускавця і Східниці, розташованих поруч.

ТОВ «Буковиця» офіційно зареєстровано на мешканку Борислава Світлану Мицак. Проте місцева преса пише про те, що людьми, які «долучились до відродження гірськолижного спуску» є Віталій Мицак, Віктор Конц та Роман Дурбак.

Світлана Мицак, ймовірно дружина Віталія Мицака, є власницею цілої низки фірм, що займаються машинобудівною діяльністю, нафтовою промисловістю, будівництвом та орендою нерухомості. Наприклад, Світлані Мицак належить ТОВ «Укрмашсервіс», яке активно працює з державною компанією «Укргазвидобування». Директором цієї київської компанії  є власне Віталій Мицак, який ще у 2013 році був заступником голови Державного департаменту України з питань виконання покарань, що опікується в’язницями.

Крім того, Віталій Мицак є співвласником  ПАТ «Дрогобицький завод газової апаратури». За даними порталу SMIDA, йому належить 26% цього товариства. А ще 46% заводу належить канадській компанії BUS INDUSTRIES LIMITED – цю компанію пов’язують з Ігорем Чуркіним, власником «Львівського автобусного заводу».

Роман Дурбак до червня 2015 року працював першим заступником мера Борислава, однак подав у відставку через проблеми з водопостачанням міста. Його дружина Наталія Дурбак займалася свого часу бізнесом з Світланою Мицак – вони разом управляли маленьким санаторієм «Підгір’я Карпат» у селі Верхні Гаї.

А бориславський бізнесмен Віктор Конц є власником підприємства «Вест інвест», що займається видобуванням нафти.

фото Олександра Чурика, ZAXID.NET