Сьогодні Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко офіційно представив перед чиновниками, представниками духовенства та правоохоронних органів Прикарпаття нового голову облдержадміністрації Василя Чуднова.

З трибуни Грищенко зачитав Указ Президента України, датований сьогоднішнім числом,  «Про призначення В. Чуднова головою Івано-Франківської ОДА», – повідомляє кореспондент “Бліц-Інфо”.

Костянтин Грищенко наголосив, що новопризначений губернатор є невід’ємною частиною  нашого регіону  і відомий всім мешканцям Прикарпаття.

«Василь Михайлович користується повною довірою Президента, тому на нього покладені високі завдання. Я закликаю усіх допомагати у виконанні високої місії», – зауважив віце-прем’єр міністр.

Новопризначений голова ОДА  наголосив, що чудово усвідомлює, в який непростий час для України та Прикарпаття вступає на посаду.

«Економічна криза, яка триває практично по всій Європі. Природні катаклізми, в тому числі, прогнозована аномальна зима – потужні снігопади та сильні морози. І все разом із президентськими перегонами, які  вже набирають обертів. А також надмірна політизація краю, не дають надії на спокійну роботу та затишне життя. Та разом з тим немалий багаж знань і досвіду, який набув на керівних посадах, громадській та партійній роботі, стали визначальним у моєму рішенні щодо згоди на призначення головою Івано-Франківської облдержадміністрації», – зауважив Василь Чуднов.

Водночас, Василь Михайлович акцентував, що народився та виріс на Івано-Франківщині.

«Тут пройшло все моє свідоме життя, тому добре знаю область та настрої людей. Переконаний, що мешканці краю зможуть відділити полову від зерна та  будуть об’єктивно оцінювати мою роботу, рішення та дії. Натомість,  зроблю усе можливе, щоб налагодити конструктивну, плідну працю з депутатським корпусом і керівництвом облради, громадами та їх представниками всіх без виключення міст та районів області. Робитиму все можливе, щоб мій рідний край розвився. І щоб всім та вашим гостям тут жилось добре та безпечно»,-  наголосив голова Івано-Франківської ОДА Василь Чуднов.