Шевченко подякував усім, хто його підтримав, і відзначив, що це лише перший крок до перемоги, а саму перемогу святкуватиме пізніше.

3

«Чи буду я один день, чи буду три місяці, чи буду півроку, я буду абсолютно дієвим депутатом. Я в своїх силах не сумніваюся», — сказав новообраний нардеп та пообіцяв, що, окрім перевиборів до Верховної Ради, будуть замінені всі чиновницькі крісла.

Серед запрошених були помічені депутати обласної ради від «Нашої України» Володимир Олійник та Ольга Бабій, від «УДАРу» — Микола Палійчук та Тарас Парфан. Привітати нардепа також прийшов спортсмен Роман Вірастюк, ректор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ігор Цепенда, керівники інших установ та голови ОСББ.

2

У коментарі ЗМІ Шевченко обіцяв у подальшому ставити пріоритети громади на перше місце та відзначив, що необхідно переобирати парламент.

«Я переконаний, що, об’єднавши зусилля громади, ми зможемо зробити будь-які зміни. А перевибори до Верховної Ради приведуть до влади тих людей, спільно з якими ми досягнемо змін в Івано-Франківську та тих цілей, які нам ставив Майдан», — відзначив Шевченко.