Урочистості розпочались найдосконалішою молитвою. Архієрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Йосафат, на якій йому співслужили ректор ІФДС прот. ліц. Олесь Будзяк, віце-ректор прот. д-р Андрій Чорненко, прп. о. Йосафат Бойко, ВС – синкел у справах монашества Івано-Франківської Архієпархії, ігумен монастиря Царя Христа ЧСВВ о. Йосафат Хаймик та інші священнослужителі, які прибули з семінарій УГКЦ. Також були присутні сестри Служебниці НДМ на чолі з Генеральною Настоятелькою сестрою Софією Лебедович, інформує прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Проповідник у повчальному слові зазначив, що сьогоднішній чин рукоположення в диякони є символічним, адже “як о. Єремія Ломницький, який був першим ректором Станіславівської Духовної Семінарії та визначним місіонарем, про якого сьогодні згадуємо, так і нововисвячений диякон, що прямує до місійних терен Казахстану, аби стати прообразом апостолів – тим духовним хлібом для поживи інших”.

На завершення Архіпастир привітав диякона Андрія з визначним днем у його житті та заохотив оправдати надії, які на нього покладає Церква Христова, а цим самим бути ревним служителем у винограднику Божому.