Результат пошуку зображень за запитом "шахраї інтернет"

УВАГА, шахраї в мережі!
Я “лоханулася”, не попадіться і ви 

КОЛОСОВА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА
Номер кошелька – U814238699215
[email protected]

Ніколи не стикалася з таким “кідалавом”.
Сиджу вдома з дітьом, от і шарюся час від часу на work.ua (земний уклін вам за ретельну перевірку роботодавців), шукаю вакансії віддалені, щоб 3-4 год в день посидіти, якусь роботу штуркнути і отримати нагороду (в грошовому еквіваленті, за потрачену на роботодавця молодість).
От прийшла мені на мило заманлива пропозиція роботи. Рис. 2
***
Ну гріхом же ж не відгукнутися. Сидиш собі, тексти набираєш. Тіко що не в месендженрі френдам, а в ворді за майбутнє велике бабло 😬
Я відписала, що мені вельми цікаво, на що мені миттєво відповіли – мол, скиньте гарантійний внесок, на випадок, якщо не закінчите роботу вчасно, а ми вам завдання, яке ви маєте виконати.

Я, і рад стараться (а вроді ж мудра жінка, з двома вищими!), скинула бабло (рис. 3), відписую – скинула, давайте завдання. Прислали мені архів, який не відкрили величайші уми, включаючи мого чоловіка, тата і друга. архів “битий”, зійшлися вони на спільній думці.
Я культурно відписала, щоб мені вислали архів ще раз. Наступного дня я про себе нагадала. І наступного.

Минув тиждень. Я вже шарю, що то я лох, і що гроші пішли (хоч то не велика сума, але все ж пила б кагор, а так пішло в ***).

Будьте уважні, як люблять повторяти наші сановані наставники.
Не дайте себе на*бати на рівному місці 😨👿

Кому рука не дрогне, репостіть, не соромтеся 🙃

P.S. Не погребуйте ПРОЧИТАТИ коменти!!!! Я от вчора отримала такого сумнівного листа!!! Народ, та то ж серйозне діло, не те, що втрата 75-грн, – написала  Valentina Lynx.