Конструктори для дітей – це найпоширеніші іграшки, які ніколи не набридають. Крім того, це ще й дуже якісна розвивайка, здатна захопити дитину надовго. Побудова різних споруд займе тривалий час і допоможе тренувати дрібну моторику, просторове мислення, кмітливість і посидючість.

конструктор

Не всі конструктори однакові. Існує кілька видів цих іграшок для дитини:

  • набори для найменших (кубики, арки, конуси та інші фігури);
  • набори магнітні – допомагають вчити кольори, цифри і назви фігур;
  • Лего – конструктори на певну тематику (корабель, замок, машина і т.д.);
  • конструктори на гвинтах – це перша зустріч з інструментами; допоможе познайомитися і навчитися ними користуватися;
  • 3D конструктори – тривимірні моделі; сучасний асортимент просто вражає уяву (замки, тварини, машини, шкатулки та багато іншого).

Як же правильно підібрати конструктор для дітей? Головне, щоб він підходив по віку.

конструктор

Конструктори для найменших (до 3х років)

Якщо раніше батьки боялися купувати конструктор маленьким дітям, через наявність багатьох дрібних деталей, то сьогодні це цілком можливо. Виробники створюють колекції, які цілком відрізняються від своїх попередників. В них можуть гратися навіть малюки:

  • магнітні конструктори з великими деталями – допомагають розвивати естетичне сприйняття, просторове і абстрактне мислення, тактильне і візуальне сприйняття; також, вони дають початкові уявлення про геометрію і властивості магніту, вчать терпінню і прагненню досягти поставленої мети;
  • дитячі конструктори, деталі яких виготовлені з прогумованого пластику; малюки можуть їх гризти, кидати, будувати будиночки з парканами; такі іграшки допоможуть познайомити дитину з кольорами і розвинути уяву; підходять для ванної.

Іграшка конструктор Wader Middle Blocks також чудово підійде, адже її деталі просто неможливо вдихнути чи проковтнути.

конструктор

Конструктори від 3 до 6 років

Дітям у віці від 3 до 6 років треба щось складніше і цікавіше, ніж маленькі дитячі конструктори. Для цієї вікової категорії існують найрізноманітніші моделі, які допомагають розвивати дрібну моторику, уяву і посидючість. Наприклад, це може бути магнітний набір з великою кількістю дрібних деталей, які допомагають створити цікаву споруду.

Існують, також гнучкі конструктори для дітей, з яких можна побудувати все, що завгодно. Класичні набори доповнюються різними, цікавими деталями. Складати їх стає набагато цікавіше, ніж раніше.

конструктор

Набори від 6ти років

Старшим діткам підійдуть конструктори вищого рівня складності. До цієї категорії можна віднести Лего, набори з унікальними деталями, 3D фігури, набори для моделювання, конструктори з мотором, набори на гвинтах, з підсвіткою, набори для творчого конструювання та інші види. Головне, щоб усі вони були виконані з безпечних матеріалів.

конструктор

Джерело: https://besmart.ua/