news-image: "Обійми і вдячність бійців – для мене і є "оплата", - франківський лікар з Йорданії

Знайомтесь з Аль Таріфі Фаді – доктором філософії медичних наук за спеціальністю «стоматологія», який працює в одній із франківських стоматологічних клінік. Доктор Фаді уродженець Йорданії, але уже 16 років проживає в Івано-Франківську, а цьогоріч отримав громадянство України, чим неабияк пишається: з нетерпінням чекав. Коли він навчався і писав докторську – часу не гаяв і вже працював:

«Стоматологія – це як спорт, якщо нею не займатися, то руки стають важкі і втрачаються навики. Тому під час навчання вирішив працювати заради власного інтересу. Коли завершив університет, то уже мав своїх клієнтів. І тоді зрозумів, що тяжко було б починати все спочатку, тому завжди слід рухатися вперед».

Доктор є спікером іноземних імплантологічних компаній. Користуючись цим вирішив допомогти правоохоронцям, які захищають державу на сході країни. На питання «чому зайнявся благодійністю» відповів так:

«Чому? Я лікар, роблю добре свою роботу, заробляю кошти і маю своїх клієнтів. Але мені захотілося зробити щось заради людей. В Йорданії я займався схожим проєктом для літніх людей. Цьогоріч отримав громадянство України і вирішив, що я повинен зробити щось для українців. Коли підбирав для проєкту категорію людей, то зрозумів, що бійці АТО неабияк потребують допомоги. Адже лікар, як ніхто інший, знає, що після повернення зі сходу у захисників виникають проблеми зі здоров’ям, в тому числі із зубами. Хлопці захищали нас там, то чому їм не допомогти тут?».

Доктор Фаді запропонував такий проєкт імплантологічним компаніям і ті погодилися за виробничою собівартістю продавати матеріали йому. Як результат у 2019 році розпочалася реабілітація поліцейських з дефектами зубних рядів із застосуванням високоякісних дентальних імплантів, а також з подальшим протезуванням. Цьогоріч доктору вдалося допомогти 15 правоохоронцям, яким зробив 30 імплантів і 70 коронок.

Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош вдячний доктору Фаді за те, що підтримує поліцію ціною власного часу:

«Добре, коли є такі люди, як пан Фаді. Насправді, доктор робить велику справу і для неї не шкодує ні часу, ні зусиль. Тому обласне управління радо погодилося і вдячне таким свідомим громадянам за підтримку».

Наприкінці розмови доктор наголошує, що усім компаніям, а також своєму колективу і зуботехнічній лабораторії «3D Dental» велика подяка, бо цінує людську підтримку, допомогу і розуміє, що «один у полі не воїн».

«Я допоміг хлопцям, але ніхто не розуміє наскільки зарядився позитивом я. Обійми і вдячність бійців – це для мене і є «оплата». Тому я не знаю хто і кому допоміг: вони мені, чи я їм».

Довідково: «Тонка синя лінія» – це соціальний рух, який прийшов до України зі штатів. Там це символ місця поліції у суспільстві – тонка грань між законом і анархією. В Україні ініціативу започаткували восени 2017 року. Ініціаторами виступили поліцейські спільно із ветеранами АТО. Це соціальний рух. Коли громадяни і поліцейські спілкуються та допомагають один одному, підтримують один одного.

#ThinBlueLine – це приклад взаємодії та підтримки, яку громадяни США та інших країн висловлюють поліцейським.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!