Метою візиту делегації є ознайомлення з областю та обговорення можливостей обопільної співпраці, пишуть Версії  із посиланням на прес-службу ІФ ОДА.

Олег Гончарук, вітаючи Посла Республіки Індія, зауважив: «Ми раді вітати Вас на прикарпатській землі. Переконаний, що неповторна краса Карпат та наш гуцульський колорит не залишать Вас байдужими та сприятимуть налагодженню культурних та туристичних зв’язків між Івано-Франківщиною та Індією».

Також очільник Прикарпаття звернув увагу на потребу розробки дорожньої карти щодо розвитку економічних відносин задля наближення рівня розвитку Івано-Франківської області до рівня регіонів держав-членів Європейського Союзу. З цією метою Івано-Франківською обласною державною адміністрацією ініційовано і забезпечено реалізацію проекту «Єврокарпатська ініціатива». За словами Олега Гончарука, мета проекту – на основі досвіду і підтримки європейських партнерів зробити нашу область ще більш відкритою та сприятливішою для ведення бізнесу й залучення інвестицій.

Водночас Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індія в Україні подякував посадовцям за теплий прийом і висловив сподівання, що між Індією та Івано-Франківщиною налагодиться тісна співпраця у сферах туризму, дорожньо-транспортної інфраструктури та освіти. Зокрема, Посол запропонував активніше розповсюджувати інформацію про наш край задля його популяризації та залучення студентів з Індії.

Також під час зустрічі дипломат запропонував прикарпатцям скористатися стипендією ITEC, яку пропонує індійський уряд, задля покращення рівня знань у сфері ІТ технологій.