Спочатку баталії велися на першому пленарному засіданні сесії облради. Спортсмени та активісти тоді заблокували трибуну. Дійшло навіть до сутичок. Під тиском протестувальників депутати проголосували за перенесення розгляду спірного питання на друге пленарне засідання, яке відбудеться 22 грудня.

Сьогодні, 14 грудня, в залі засідань відбулося громадське обговорення, на якому знову дискутували про доцільність будівництва багатофункціонального спорткомплексу саме на території стадіону “Юність”. Більшість присутніх виступила проти забудови діючого стадіону. Пропонували обрати інше місце для зведення потужної спортивної споруди в Івано-Франківську – починаючи від території біля міського озера і позаду стадіону “Рух” і закінчуючи пропозицією винесення спорткомплексу на 3000-5000 місць в передмістя.

Наприкінці обговорень депутат міської ради Віталій Мерінов ще раз запросив представників влади, активістів, жителів мікрорайону та всіх присутніх прийти о 16 годині на стадіон та переконатись, що він насправді не занедбаний. Зустріч депутат анонсував напередодні.

Проте депутатський корпус на чолі з головою облради Олександром Сичем та очільником управління спорту Орестом Оклієвичем проігнорували зустріч.

На стадіоні зібрались тільки спортсмени, активісти та мешканці прилеглих вулиць.

Віталій Мерінов подякував усім присутнім за небайдужість і попросив прийти завтра на сесію міської ради. Депутат підготував звернення і проситиме міську владу виділити підходящу ділянку для зведення легкоатлетичного манежу в межах міста.