фото_1

Прикметно, що останнім часом покупців житла цікавить не лише комфортність помешкань, а й безпека довкілля поблизу своєї майбутньої оселі. У цьому плані «Калинова слобода» вигідно вирізняється, адже розташована в екологічно чистій місцевості, подалі від промислових підприємств і загазованих перехресть.

Крім того, будівельники по максимуму зберегли зелені насадження. Тож тут навколо будинків ростуть не кволі саджанці, як у більшості новобудов, а багаторічні дерева з густими кронами. Особливо зворушили шпаківні на деревах – у «Калиновій слободі» подбали про комфорт не лише для новоселів, а й навіть для пернатих! Тому не дивно, що тут цілими днями лунає різноголосий пташиний спів. В околицях містечка навіть поселився чорний лелека, занесений у Червону книгу України.

Повітря у «Калиновій слободі» надзвичайно свіже не лише завдяки багатьом деревам: через все містечко упорядкованим руслом протікає річка Млинівка і ще є кілька озер. Вже зараз там, крім риби, вільно плавають качки і навіть поселилися ондатри! Ще одним джерелом приємної прохолоди для мешканців є оригінальний фонтан, розташований на перехресті мальовничих пішохідних алей у центрі «Калинової слободи». Іншою екологічною «родзинкою» містечка є давнє цілюще джерело, облагороджене гарною альтанкою-ротондою.

Додамо, що з усіх помешкань відкриваються захоплюючі панорамні краєвиди на річку, озера, навколишні ландшафти та панораму Чорного лісу. Мешканці верхніх поверхів можуть насолоджуватись неперевершеним виглядом Карпатських гір. Словом, у «Калиновій слободі» можна жити не тільки з комфортом, а й з користю для здоров’я, відновлюючи сили після напружених буднів.

 

фото_2

фото_3

фото_4

фото_5

фото_6

фото_7

фото_8

фото_9

фото_10

www.public-domain-image.com (public domain image)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

фото_13

фото_14

фото_15

фото_16

фото_17

фото_18

Читайте також:

Очима новоселів: «Калинова слобода» велосипедна (ФОТО)

Очима новоселів: «Калинова слобода» торгівельна (ФОТО)

Очима новоселів: «Калинова слобода» відпочинкова (ФОТО)

Очима новоселів: «Калинова слобода» дитяча (фото)

Очима новоселів: «Калинова слобода» спортивна (ФОТО)