Про це Володимир Тітов заявив у прогамі “Виборчий округ: Співбесіда” на UA: Карпати.

В ефірі кандидат звинуватив владу, яка прийшла у 90-х роках, у тому, що став безробітним. З того часу, каже, займається політикою і йде до Верховної Ради, щоби “відновлювати справедливість”.

“Декомунізація – це несправедливо. Ну, скажімо, щодо мене. Я 33 роки перебував у комуністичній партії, я не відмовився від цих своїх злетів, я вийшов з комуністичної партії тільки тому, що був не згоден з тим, що по списках почали висувати ту стару номенклатуру, я з цим не погодився і вийшов”, – каже Тітов.

Він вийшов з КПУ у 2002 році. Якби нічого не змінилося, каже він, далі відстоював би комуністичні погляди. Зараз збирається боротися за відновлення комуністичної партії.

Гроші на заставу, переконує Тітов, відклав за чотири роки з пенсії, яка становить 5700 гривень.

“Я витрачаю на їжу 20 грн в день, 700 гривень я плачу комунальні послуги, а все решта відкладаю”, – каже кандидат-пенсіонер.

На запитання ведучої, що відбувається на Сході, Тітов відповів:

“На Сході країни йде громадянська війна. Українець стріляє в українця, росіянин стріляє в росіянина. Ну хіба це не громадянська війна? Це громадянська війна. Її треба негайно припиняти”, – вважає Тітов.

Та ностальгує за Радянським Союзом:

“Росія і Україна… Ми жили в Радянському Союзі всі, і все було мирно, добре, і тут раптом всі пересварилися. Чому? Я рахую, що це націоналістична партія, праві партії – вони прийшли…”

При цьому Тітов зазначив, що компартія засудила Голодомор та сталінізм.

Тітов народився 9 грудня 1947 року в Івано-Франківську. З 1970 до 2002 року був членом КПУ.

У 1998 та 2002 роках балотувався від КПУ до ВРУ. Протягом 2012-2014  років балотувався до ВРУ самовисуванцем.