З 11 травня у ТРЦ King Cross Leopolis відчиняться магазини з одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для дому, магазини з іграшками та дитячими товарами, спортивним спорядженням, книгарня. Водночас розважальну зону та ресторани наразі не відкриватимуть, пишуть Версії з посиланням на Zaxid.net.

«Кабінет Міністрів і ЛОДА послабили карантинні обмеження – з 11 травня дозволена торгівля непродовольчими товарами у торгових центрах. Це означає, що магазини у ТРЦ King Cross Leopolis знову відчинять свої двері!», – повідомили у ТРЦ.

У ТРЦ зазначили, що розмістять по території комплексу стійки з дезінфекторами, а на вході всі відвідувачі проходитимуть температурний контроль.

Нагадаємо, що послаблення карантину на рівні держави розпочнеться з понеділка, 11 травня. Комісія з надзвичайних ситуацій у Львівській області під час засідання 8 травня прийняла рішення про послаблення карантину, зокрема, відкриття усіх непродовольчих магазинів в області за умов дотримання правил карантину. Натомість у Львові прийняли рішення відновити діяльність лише частини крамниць і наразі не відкривати магазини з одягом та взуттям.

Оскільки центр King Cross Leopolis розташований поза межами Львова у селі Сокільники, то не підпорядковується рішенням Львівської міськради.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!