Журналіст Руслан Коцаба повідомив про своє можливе повторне ув’язнення. Коцаба зазначив, що Вищий суд з кримінальних справ може повернути його до в’язниці вже 30 березня цього року, – пишуть Версії з посиланням на News NetworkTV.

«Вищий суд з кримінальних справ (розгляд справи 30 березня 2017 р. ред.) може піти тільки за двома сценаріями відповідно до чинного законодавства. Перший варіант це підтвердити ухвалу Івано-Франківського апеляційного суду, де мене виправдали повністю за безпідставністю звинувачень. Другий варіант – арештувати мене повторно. Спочатку карну справу проти мене буде передано на перегляд суду першої інстанції. Це буде означати, що я знову в статусі обвинуваченого. Стаття 111 частина 1 це державна зрада та це є особливо тяжкий злочин. Нижня межа тут від 12 років ув’язнення. Відповідно вони зобов’язані окремою ухвалою взяти мене під варту», – заявив журналіст

Нагадаємо, 14 липня 2016 року Апеляційний суд виправдав журналіста Р.Коцабу, скасувавши рішення Івано-Франківського міського суду, визнавши його невинним у перешкоджанні діяльності ЗСУ.