УДАРівці започаткували масштабний проєкт із буккросингу (обміну книгами), метою якого є популяризація книгочитання серед мешканців Івано-Франківська. Для цього у людних місцях Івано-Франківська були встановлені спеціальні полиці, де кожен бажаючий може обміняти прочитану книгу на одну із наявних.

«Хтось намагається здобути через масове розвішування біг-бордів та сіті-лайтів на цих місцевих виборах. Команда УДАРу вирішила піти по-іншому і почала масовий проєкт із буккосингу на териорії міста Івано-Франківськ та вцілому Прикарпаття, оскільки це співпадає з нашими пріоритетами. Ми вважаємо, що освіта та культура – це базові речі, якщо ми хочемо досягти успіху. Сьогодні буккросинг – це сучасний формат бібліотек. Ми віримо, що через такий формат ми зможемо долучити громадян України до читання книжок. Це ненормальна ситуація, що, згідно зі статистикою, українці щоденно проводять 2 години у мережі Facebook, але не знаходять й п’ятнадцяти хвилин для читання книг. Ми хочемо це змінити і починаємо цей проєкт. Не – наш формат, формат УДАРу. Я впевнений, що він буде успішним», – зазначив лідер партії УДАР на Прикарпатті Юрій Соловей.

Для буккросингових полиць УДАРівці обрали україномовну літературу національно-патріотичного спрямування, яка розкриває особливості культурного та духовного розвитку України.

В партії УДАРнаголошують, що проєкт із буккросингу є довгостроковим і не обмежиться передвиборчою кампанією. Також представники УДАРу готові надати полиці із відповідною літературою якщо мешканці Івано-Франківська розмістять буккросингові полиці у власному приміщенні доступному для мешканців міста.

Адреси буккросингових полиць:

вул.Богдана Хмельницького

вул.Гаркуші

вул.Північний бульвар

вул.Шопена

вул.Кармелюка

вул.Вагилевича

ЖК «Листопад»