На Косівщині однорічна дівчинка отримала важкі опікиУ немовляти – термічний опік окропом шкіри грудей, шиї 2-3 ступеня. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

2 червня о 17.30 в Івано-Франківській обласній філармонії відбувся музичний проект “Голос дитячого серця”. Організатори заходу Христина Дарвай та Ольга Яловенко (вокальна студія “Солоспів”). У концерті брали участь кращі учні вокальноі студії, які виконували вокальні твори у супроводі струнного ансамблю “Quattro Corde” та Ансамблю народної музики “Бревіс”. Оригінальністю відзначились номери учнів студії з Камерним хором “Воскресіння”. Після концерту відбувся збір коштів на лікування Христини Волочій ( діагноз апластична анемія). Кошти потрібні для трансплантації кісткового мозку за кордоном. Було зібрано 4 тис 750 грн та 100 доларів..

На даний час потерпіла знаходиться в реанімаційному відділенні, її стан – середньої важкості.

Як стало відомо, що в момент, коли сталася трагедія, батьки залишили маля без нагляду. Після завершення перевірки всіх обставин події, ймовірно, що вони будуть притягнуті до адмінвідповідальності.