Сьогодні на сайті Президента України Віктора Януковича оприлюднено Указ “Про звільнення М.Вишиванюка з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації”.

“Звільнити Вишиванюка Михайла Васильовича з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації”, — ідеться в Указі від 8 листопада.

Іншим Указом Президент призначив головою Івано-Франківської ОДА Василя Михайловича Чуднова.

Учора ”Вікна” повідомляли, що новим головою Івано-Франківської ОДА став Василь Чуднов.

Представлення нового голови ОДА планується сьогодні об 11.00.

Іншими своїми указати Президент звільнив голову Одеської ОДА Едуарда Матввійчука і призначив на його місце Миколу Скорика.

31 жовтня Віктор Янукович зробив ротацію і на посаді голови Львівської ОДА: замість Віктора Шемчука, якого Президент призначив своїм радником, новим очільником Львівщини став головний міліціонер Прикарпаття Олег Сало.

Опозиція розпочала терміновий збір підписів під висловленням недовіри Олегові Салу.

— Відомий фальсифікатор виборів, перебуваючи на посаді начальника Львівської обласної міліції, ще у 2004 році намагався перешкодити вільному волевиявленню українців. Саме за його наказом блокувалися автобусні колони, які рухалися на Київ, під колеса кидали шипи, міліціонери давили студентів із помаранчевими пов’язками, — ідеться у заяі голів фракції ВО “Батьківщина” Арсенія Яценюка, “УДАР” Віталія Кличка та ВО «Свобода» Олег Тягнибока.