Кожного року коледж пропонує гостьові стипендії для людей, які мають намір навчатися і проводити дослідження в Оксфорді та готові брати участь в академічному житті коледжу.

 

Приїжджі стипендіати будуть резидентами в Оксфорді під час програми. Стипендіат обирається на період одного, двох чи трьох семестрів Оксфордського академічного року.

 

Дати семестрів в Оксфорді на 2014-2015 навчальний рік: — Семестр «Міклмас» (від неділі 12 жовтня до суботи 6 грудня 2014 року); — Семестр «Хіларі» (від неділі 18 січня до суботи 14 березня 2015 року); — Семестр «Трініті» (від неділі 26 квітня до суботи 20 червня 2015 року).

 

Передбачено, що приїжджі стипендіати будуть звичайними резидентами Оксфорду впродовж семестру. Період гостьової стипендії продовжується на два додаткові тижні на початку чи в кінці кожного семестру. Помешкання для стипендіатів, які обрані на семестр «Міклмас», має бути доступне з 15 вересня, а для стипендіатів з дітьми шкільного віку зазвичай можливо організувати завчасне прибуття, щоби підлаштувати графік під шкільні семестри. Гостьові стипендіати, які обрані більше, ніж на один семестр, можуть також залишатися в резиденції під час канікул між семестрами. Коледж зазвичай намагається розмістити дев’ять приїжджих стипендіатів кожного семестру. Більшість приїжджих стипендіатів обіймають університетські посади, але коледж вітає заявки також від інших, включаючи тих, хто зайнятий в сфері громадської діяльності (наприклад, право, державна політика чи мистецтво), та хоче виконувати академічну роботу в Оксфорді.

 

Гостьові стипендії зазвичай не пропонуються кандидатам, які до кінця терміну дії стипендії, досягнуть пенсійного віку, який діє для наукових співробітників коледжу (67). Обмежень в галузі досліджень немає. Також немає нижнього вікового ліміту, але, враховуючи кількість одержаних заявок, кандидати, які нещодавно отримали ступінь доктора, навряд чи будуть успішними в конкурсі. Політика коледжу не передбачає надання гостьових стипендій особам, які обіймають посади в Оксфорді чи тим, хто вже проживає в Оксфорді або поблизу Оксфорду.

 

Хоча приїжджі стипендіати не є членами адміністративної ради коледжу, вони володіють майже усіма привілеями звичайних наукових співробітників (включаючи безкоштовні обіди та вечері). Коледж зазвичай пропонує безкоштовне навчання та повністю облаштоване помешкання в Оксфорді. Квартири для стипендіатів достатньо великі, щоби розмістити партнера. Також може бути надано житло для стипендіатів з дітьми шкільного віку. Стипендіати не будуть отримувати заробітну плату. У виняткових обставинах коледж може запропонувати обмежену фінансову допомогу.

 

Усі кандидати, які хочуть скористатися цією допомогою, мають зазначити це під час подання заявки в розділі «Фінансова субсидія» онлайн-форми. Коледж має вибрати кожного року серед великої кількості добре кваліфікованих кандидатів, що представляють різноманітні сфери дослідження. Перевагу надають інтелектуальній якості, цікавості та придатності дослідницького проекту, а також користі від проведення його в Оксфорді. Тому кандидатів просять включити до їх заявок опис академічного проекту (не більше, ніж на тисячу слів), який вони виконуватимуть під час періоду перебування в коледжі, зі вказівкою на користь від його проведення в Оксфорді.

 

Заявки мають бути подані до 6 вересня 2013 року. Аплікаційна онлайн-система нагадає двом вказаним особам відправити рекомендації, але коледж покладається на кандидатів, які мають переконатися, що рекомендації будуть відправлені не пізніше 13 вересня 2013 року. Вся кореспонденція має бути направлена на адресу секретаріату: Fellows’ Secretary, All Souls College, Oxford OX1 4AL. Кандидати можуть очікувати результатів їх заявок наприкінці листопада, пишуть Вікна.