Ідея належала місцевому жителю Ярославу Кліду, котрий вирішив створити пам’ятний знак, коли у 2015 році його сина мобілізували в АТО. Проводжаючи сина на війну, батько пообіцяв: якщо той повернеться живим та здоровим, він неодмінно увіковічнить цю подію.

Роботи на горі були розпочаті у березні 2016 року і уже до Великодніх свят завершились. Допомагали Ярославу Кліду ще четверо мешканців села, – розповів у соцмережі директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк ім.С.Дідича” Михайло Ковтун.

Під час освячення пам’ятного знаку олешівці закопали капсулу з іменами усіх, хто доклав зусиль для його створення. Над тризубом замайорів державний прапор.

Освятив символ України настоятель церкви Перенесення Мощей святого Миколая Іван Тимчук.

Відтоді на горі відбуватимуться богослужіння з нагоди державних свят. До каплиці, яку побудували над тризубом, веде Хресна Дорога.

Додаткової популярності даному обєкту приніс відомий український шоу-мен, волонтер, очільник «Варяти-шоу» Сергій Притула, котрий у червні 2017, повертаючись з сином Дмитром з м.Косів, зупинились тут, щоб помилуватись та зробити фото на вершині схилу.
 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!