Результат пошуку зображень за запитом "Ольга Полякова"

На фестивалі, за твердженням його організаторів, можна буде почути драйвові «МОЗГІ», веселого «DZIDZIO», чуттєву «Другу Ріку», епатажну Олю Полякову, ліричний «СКАЙ», енергійного IVANNAVI, а ще Арсена Мірзояна, «БеzОбмежень», «Скрябіна» й багатьох інших.

Виступатимуть не лише вітчизняні виконавці, а також експериментатори «YUKO», які були фіналістами цьогорічного Євробачення, незвичний гурт «[O]» разом із їхніми хітами «Пікачу», «Роби любов», «Самий сок» та неординарний «ARTBAT».

Чимало й відомих діджеїв та музикантів із Європи презентуватимуть найцікавішу музику своїх країн. Зокрема українську публіку порадує нідерландський музичний продюсер FERRYCORSTEN, ізраїльський виконавець NADAVDAGON, діджеї з Великої Британії: JAMESZABIELA та «APHRODITE» – усі працюють у різних напрямах сучасної музики.

Зрештою, у програмі UNDERHILL на гостей свята чекає так багато всього, що його стане на дві доби безперервних музики, співів, танців. На летовищі в Підгір’ї облаштують два великих танцполи: UnderDay та UnderNight.

Як кажуть мистецтвознавці, фестивалю такого формату, коли дні й ночі зіллються в одне вокально-хореографічне дійство, ще не було в Україні.

Більше того, вдень 15 та 16 червня пілоти з Baltic Bees (Латвія) творитимуть авіа-шоу, а вночі організатори дивуватимуть публіку унікальним проекційним шоу у стилі 3D-mapping та піротехнічними видовищами!

У рамках свята передбачено для тих, хто потрапить на фестиваль… з повітря, прилетівши на літаку, гелікоптері чи приземлившись на летовищі з парашутом, право безкоштовного перебування на фестивалі.

Сайт фестивалю: www.underhill.dance UNDERHILL у соціальній мережі: https://www.facebook.com/underhill.dance

Розіграш квитків на фестиваль underhill за посиланням. За умови виконання умов розіграшу Ви можете безкоштовно отримати квиточок.