Мова йде про сучасні МРТ-апарат і лінійний прискорювач для діагностики та якісного лікування онкохворих.

«Я розумію, що це обладнання коштує надто дорого, тому закликаю голову обласної ради Олександра Сича, голову обласної адміністрації Олега Гончарука, міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа зібрати за круглим столом всіх  керівників містечок Івано-Франківщини, голів ОТГ, голів районних рад і адміністрацій, сільських і селищних голів, а також депутатів з пропозиціями внести свою лепту в закупівлю даного обладнання.

Закликаю Народних депутатів України, які обрані до ВРУ від Івано-Франківщини, а саме Юрія Деревянка, Віктора і Олександра Шевченків, Анатолія Матвієнка, Юрія Солов’я, Михайла Довбенка, Володимира Шкварилюка, а  також урядовців Ігоря Насалила, Михайла Ноняка, Євгена Нищука і всіх кандидатів в президенти і депутати до фінансового і організаційного сприяння цій справі.

Закликаю Президента України, Прем’єр Міністра, Голову ВРУ, міністра охорони здоров’я нарешті повернутися обличчям до народу України і прийняти програми по закупівлі медичного обладнання для лікарень нашої держави.

Звертаюся до журналістів бути активними і небайдужими в цьому питанні, адже від вашої активності і розголосу багато залежить. Прикладом є відкриття дитячого хоспісу в місті Надвірна.

Звертаюся до будівельних організацій, прибуткових підприємств і небідних людей стати спонсорами і меценатами в закупівлі цього обладнання.

Міста Дніпро, Запоріжжя, Чернігів, Львів, Рівне, Луцьк, Кропивницький вже мають сучасні лінійні прискорювачі, а чим Івано-Франківщина гірша? Дуже хотілося б, щоб ці апарати вже нарешті були в державній чи комунальній власності», – звертається Ігор Равренчук.