Результат пошуку зображень за запитом "шлюб"

Такі дані навів начальник Управління Державної міграційної служби Івано- Франківської області Сергій Саїв під час підсумкової прес-конференції. Зокрема, наприкінці листопада в Івано-Франківську був затриманий громадянин Республіки Камерун Ембола Еломбо Жерар Франсуа.

34-річний іноземець використовував підроблену посвідку на постійне проживання, за якою намагався легалізуватися на території України шляхом укладення шлюбу з громадянкою України. А громадянин Республіки Конго Маканга Лукрес намагався потрапити на територію України використовуючи підробні документи – посвідку на тимчасове проживання. Інформацію про дату, час та номер рейсу було передано Державній прикордонній службі України, в результаті чого вказаній особі відмовлено у в’їзді в Україну та заборонено подальший в’їзд.

Це лише два конкретні випадки виявлення порушень законодавства з боку іноземців, насправді таких випадків в рази більше. “В 2018 році було виявлено 10 фактів підроблених документів для іноземців.”, – повідомив Сергій Саїв.

Загалом в області 5366 іноземців мають дозвіл на постійне проживання (найбільше росіян) і ще 2629 громадян інших держав мають дозвіл на тимчасове проживання, з них найбільше громадян Індії, Гани та Єгипту.