1

За даними опитування, найбільше своїм містом пишаються львів’яни (73%), вінничани (72%), одесити (72%), харків’яни (71%), іванофранківці (71%) й тернополяни (70%). Найменше – жителі Маріуполя (33%), Хмельницького (35%), Кіровограда (35%) і Херсона (39%). 63% киян також задоволені своїм містом, передають Версії з посиланням на  Радіо 24.

Перебратися деінде хочуть мешканці Сєвєродонецька, Кіровограда і Черкас, а от переїхати за кордон – жителі Тернополя, Ужгорода, Запоріжжя та Сум. 67% іванофранківців хочуть залишитися у рідному місті, 1% бажає переїхати в інше місто, а за кордон поїхати готові 21% мешканців міста.

2

Також під час опитування соціологи розпитали жителів 24 найбільших міст України, чи влаштовує їх робота громадського транспорту, рівень шкіл і дитсадків, ремонт доріг і тротуарів тощо.

Так, дороги у своєму місті зацінили лише вінничани, причому відмінними їх вважають 9% мешканців цього міста. В Івано-Франківську лише 1% містян вважає дороги відмінними, 11% – добрими, 35% – середніми, 38% – поганими та 14% – жахливими.

3

Найкраще транспортна інфрастуктура розвинута у Хмельницькому. Принаймні так вважають 14% місцевих. Лише 1% іванофранківців вважають транспортну інфраструктуру відмінною, 20% – доброю, 41% – середньою, 25% – поганою та 11% – жахливою.

4

Щодо паркінгів в Івано-Франківську думки місцевих мешканців розділилися майже порівну: 29% вважають ситуацію з паркінгами середньою, 29% – поганою і 24% жахливою. При цьому Франківськ вважають добре забезпеченим паркінгами лише 10%.

5

Відмінним надання медичних послуг в Івано-Франківську не вважає ніхто, а добрим – лише 11%. 29% франківців переконані, що медичне обслуговування надається на середньому рівнні, 39% вважають його поганим, а 17% – жахливим.

6

Не оминули увагою і роботу місцевої влади. Як показують результати опитування, найбільше своїм мером задоволені у Харкові, Львові та Тернополі.

Щодо іванофранківців, то 5% повністю підтримують мера, 45% – частково підтримують, 20% – у чомусь не підтримують, 8% є противниками усього, що робить мер, а 22% не можуть визначитись, чи задоволені вони роботою міського голови.

7