Організатори фестивалю Порто Франко виступлять на TEDxIvanoFrankivsk

РОМАН ГРИГОРІВ – композитор, диригент, автор камерних, вокальних, симфонічних творів, а також опер та музики до вистав, перформер формації NOVA OPERA.

ІЛЛЯ РАЗУМЕЙКО – композитор, автор опер, електронної та вокальної музики, арт-менеджер, перфомер формації NOVA OPERA, студент віденської консерваторії.

Франківцям митці добре відомі як засновники та організатори сучасного мистецького фестивалю PORTO FRANKO. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Роман Григорів працює композитором та артистом Національного Президентського оркестру України, а у 2016 році став керівником колективу. У його творчому доробку такі успішні постановки як trap-опера «Wozzeck» та жах-опера «Hamlet».

Ілля Разумейко свого часу працював у Національному театрі оперети України. Потім отримав музичну освіту у Віденській консерваторії у класі всесвітньо відомого композитора академічної та експериментальної електронної музики Карлхайнца Есселя. Серед виконавців творів Іллі – оркестр «Київська камерата», солістка Віденської опери Лєна Бєлкіна, французька диригентка Марія Жако.

У 2015 році Роман Григорів спільно з композитором Іллею Разумейком та режисером Владиславом Троїцьким створили оперу-реквієм «IYOV» на замовлення міжнародного фестивалю ГогольFest-2015. Опера отримала шалений успіх та була презентована у Польщі, Данії, Австрії, Македонії, Китаї та США. У 2016 року цим творчим тандемом створено сон-оперу «НепрОсті» за романом Тараса Прохаська, та оперу-цирк «BABYLON», які презентувалися на фестивалях ГогольFest, Atlas Weekend, Porto Franko ГогольFest та Festiwal Teatrów Błądzących.

Ми чекаємо вас на конференції TEDxIvanoFrankivsk вже 30 вересня! Квитки можна замовити за посиланням: http://buy.tfe-lite.com/uk/72005/