Через це виникає необхідність пошуку альтернативного джерела енергії. Широке поширення вже отримали панелі з фотомодулями, або, як їх ще називають в народі — сонячні батареї. Їх використовують у буденному житті багато людей на планеті, а також застосовують у підтримці безперебійної роботи підприємств.

Головні особливості

Сонячна батарея — це складна система взаємопов’язаних елементів. Їх структура дає змогу, використовуючи принцип фотоефекту, перетворювати падаюче на них під певним кутом сонячне світло в електрострум. Це дозволяє використовувати нескінченні природні джерела електроенергії у різноманітних цілях.

Сонячні електростанції часто встановлюють на підприємствах і промислових об’єктах. Наприклад, в магазинах, кафе, на електрозаправках, фабриках, заводах і ін. Це забезпечує стабільну роботу виробництва без перебоїв. Уявіть негативні наслідки для бізнесу, якщо відключать світло в виробничому цеху або на складі з холодильними камерами! Усьому цьому можна завадити.

Характерні переваги

Монтаж сонячні батареї для підприємства дуже вигідний. Зазвичай розташовують панелі на даху будівель, що зручно тим, що не потрібно займати для цього корисну територію. Серед переваг можна виділити:

  1. Можливість монтажу сонячної електростанції, яка має велику потужність (до 100 кВт). Пристрої швидко окупляться і почнуть давати додатковий прибуток.
  2. Продаж відбувається будь-якої кількості виробленої електричної енергії. Норма обліку власного споживання відсутня.
  3. Дія «зеленого тарифу» для юридичних осіб прив’язана до курсу Євро. Це страхує інвесторів від можливих курсових ризиків.
  4. Встановлення станції відбувається на території підприємства у зручному місці. Можна робити монтаж навіть на даху завдяки невеликій вазі панелей.
  5. Обслуговування сонячної електростанції дуже просте, що не вимагає залучення додаткового штату працівників. Зі всім зможуть впоратися штатні електрики.
  6. Ціна сонячних панелей доволі доступна. Це дозволяє раціонально вкласти кошти в майбутнє. Бо коли потрачені на встановлення гроші будуть відбиті, підприємство зможе економити великі кошти. Це позначиться на зменшенні собівартості продукції та підвищенні конкурентоспроможності на ринку.

Головна перевага криється в тому, що сонячні батареї для підприємства не шкодять навколишньому середовищу і не впливають на парниковий ефект. Крім того, можна стати незалежним від центральної електромережі і отримувати дешеву електроенергію.